اطلاعاتی در مورد الماس

دانستن چهار نکته در مورد الماس (قیراط، رنگ، وضوح و برش) اولین قدم برای خرید الماس رویایی شماست. در اینجا در جواهریاب 24، ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما در دریافتن اطلاعات کاملی از طلا و جواهرات می دهیم تا راحت تر بتوانید برای خرید تصمیم گیری کنید. از تعیین اندازه الماس […]

دانستن چهار نکته در مورد الماس (قیراط، رنگ، وضوح و برش) اولین قدم برای خرید الماس رویایی شماست. در اینجا در جواهریاب 24، ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما در دریافتن اطلاعات کاملی از طلا و جواهرات می دهیم تا راحت تر بتوانید برای خرید تصمیم گیری کنید. از تعیین اندازه الماس ایده آل خود گرفته تا برش کامل که از سبک بی نظیری که شما به آن علاقه دارید ما در اینجا هستیم تا در هر مرحله از راه به شما کمک کنیم.

قیراط الماس

بیشتر افراد فکر می کنند که قیراط به اندازه واقعی یک الماس اشاره دارد، در واقع یک واحد اندازه گیری استاندارد است که وزن یک الماس را تعیین می کند. یک قیراط معادل 200 میلی گرم است. اندازه قیراط نیز به صورت “نقاط” بیان می شود، با یک الماس یک قیراط 100 امتیاز، یک الماس نیمی از قیراط 50 امتیاز، الماس سه چهارم قیراط 75 امتیاز و غیره. الماس های بزرگتر بسیار نادرتر از نمونه های کوچکتر هستند.

از آنجا که یک قیراط یک واحد اندازه گیری است و اندازه آن نیست، بسته به نحوه برش الماس ممکن است دو الماس با وزن یک قیراط به اندازه های مختلف ظاهر شوند. برخی از الماس ها در قسمت پایینی سنگ وزن بیشتری داشته باشند و بنابراین کوچکتر به نظر می رسند. از یک الماس نخورده می تواند بسیاری از الماسهای با وزن قیراط سنگین تر ظاهر شود.

اینکه اندازه یا وزن قیراط مهمترین ویژگی الماس است، (برای بسیاری از افراد بسیار مهم است) کاملاً قابل قبول است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد جواهرات با جواهریاب 24 همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *